فرش احمد جواهریان

فرش جواهریان اکنون بیش از شصت سال است که در بازار فرش تهران حضور دارد. به فرش‌ها خو کرده و با تاروپود آن‌ها آمیخته شده است. فعالیت اصلی فرش جواهریان، خریدوفروش فرش و تابلوفرش‌های دست‌بافت است. علاوه بر آن خدمات قالی‌شویی نیز ارائه می‌دهد.

تمامی فرش‌های جواهریان از باکیفیت‌ترین نخ‌ها و بهترین رنگ‌ها تهیه‌ شده و ماهرترین بافندگان، نقش‌ونگارهای اصیل و چشم‌نواز آن‌ها را گره به گره بافته‌اند. اصیل‌ترین نقش و طرح‌ها را می‌توانید در این مجموعه پیدا کنید. فرش‌های جواهریان از روی نقشه‌های اصیلی که به‌ندرت یافت می‌شوند، بافته شده است. 

فرش جواهریان می‌داند که چه فرشی مناسب شماست. در سال‌های حضور این مجموعه در بازار فرش و با تجربۀ به‌دست‌آمده، می‌تواند شما را در خرید فرش مناسبتان راهنمایی کند. در حقیقت جواهریان می‌داند چه فرشی را به چه شخصی بفروشد. چنان‌ به کیفیت بافت و مواد به‌کاررفته در فرش‌ها مطمئن است که اگر فرشی را از آن خریداری کرده‌اید و اکنون حتی با گذشت سال‌ها تصمیم به فروشش گرفته‌اید، آن را به‌قیمت روز از شما می‌خرد.

کیفیت و اصالت فرش جواهریان زبانزد است و از بابت فرشی که همراهتان به خانه می‌فرستد، اطمینان کامل دارد. تمامی فرش‌های جواهریان دارای ضمانت اصالت کالا هستند و شما می‌توانید با خاطری آسوده فرش موردنظرتان را خریداری کنید.

تنها حجره فرش جواهریان را می‌توانید در بازار اصلی بازار فرش تهران پیدا کنید. هدف فرش جواهریان ایجاد اعتمادی پایدار با شماست.

محتوا محافظت می شود. راست کلیک غیرفعال است.